Hakkımızda

Hakkımızda

Şirket Hakkında

2005 Yılında başladığımız asansör kabin ve kabin içi katlanır kapı imalatı ile kalite ve estetikten ödün vermeyerek kısa bir sürede sektöre ve Türk ekonomisine Teori Mühendislik markasını kazandırmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Kurduğumuz ve sürekli gelişimine önem verdiğimiz Ar-Ge bölümümüz, makine parkurumuz ve yıllarını bu sektöre adamış kadromuzla gerek yurt içi gerekse yurt dışı pazarda her yönüyle en iyi markalardan olma yolunda sağlam adımlarla ilerliyor ve sonuç olarak ülkemizin gelişmesi için imkanlarımız doğrultusunda yaptığımız bu yatırımın her anlamda gelişmesini sağlamanın gayreti içerisinde olmaya devam edeceğiz.

2005
2008
2013
2022

Şirket Başlangıcı

2005 yılında asansör ve kabin içi kapı imalatı ile başladık.

Kısa bir sürede..

Kalite ve estetikten ödün vermeyerek kısa bir sürede sektöre ve Türk ekonomisine Türk Mühendislik markasını kazandırmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Yurt içi ve Yurt dışı pazarda en iyi markalardan olma yolundayız.

Kurduğumuz ve sürekli gelişimine önem verdiğimiz Ar-Ge bölümümüz, makine parkurumuz ve yıllarını bu sektöre adamış kadromuzla gerek yurt içi gerekse yurt dışı pazarda her yönüyle en iyi markalardan olma yolunda sağlam adımlarla ilerliyoruz.

Yatırımlarımızın her anlamda gelişmesini sağlama yoludayız.

Sonuç olarak ülkemizin gelişmesi için imkanlarımız doğrultusunda yaptığımız bu yatırımın her anlamda gelişmesini sağlamanın gayreti içerisinde olmaya devam edeceğiz.

Kalite Politikamız

İhracat Yaptığımız Ülkeler

Belgeler & Sertifikalar

Referanslarımız